Obsługa wielu podmiotów na jednym koncie KT Desk

<< Pokaż spis treści >>

Nawigacja:  Organizacja pracy >

Obsługa wielu podmiotów na jednym koncie KT Desk

Aplikacja KT Desk oferuje wygodną funkcję zarządzania wieloma podmiotami (biurami rachunkowymi lub firmami) przy użyciu jednego adresu e-mail. Dzięki temu użytkownik nie musi tworzyć osobnych kont ani zapamiętywać wielu haseł, aby pracować w różnych kontekstach biznesowych.

 

Jak to działa?

1.Zaproszenie i role: Administrator danego podmiotu dodaje Twój adres e-mail do systemu, przypisując Ci konkretną rolę (np. Administrator, Menadżer lub Pracownik).

2.Akceptacja dostępu: Przy kolejnym logowaniu system wyświetli zaproszenie do nowego podmiotu. Masz pełną kontrolę – możesz je zaakceptować lub odrzucić.

3.Wybór kontekstu: Po zaakceptowaniu zaproszenia, każdorazowo podczas logowania zobaczysz listę dostępnych podmiotów. Wybierasz ten, w ramach którego chcesz w danej chwili pracować.

 

Przykład z życia:

Wyobraź sobie, że jesteś pracownikiem spółki z o.o. i posiadasz konto w KT DESK. Jednocześnie prowadzisz własną działalność gospodarczą, którą rozlicza inne biuro.

Twój pracodawca nadaje Ci rolę Pracownika.

Biuro rachunkowe obsługujące Twoją firmę wysyła Ci zaproszenie jako Klientowi.

Efekt: Logując się tym samym e-mailem, decydujesz czy wchodzisz do panelu spółki z o.o., czy do panelu własnej firmy.

 

Panel startowy - Firma

Dla użytkowników zalogowanych jako biuro rachunkowe system wyświetla ekran ze statystykami.

Firma - obsluga pierwsze

 

Po kliknięciu z lewej strony na dole ekranu w pole Zalogowany, system wyświetla dodatkowe menu użytkownika umożliwiające zmianę hasła, podgląd certyfikatów KSeF, ustawienia powiadomień email oraz opcję wylogowania.

Dodatkowe menu